Infostart.hu
eur:
376.62
usd:
316.14
bux:
129854.13
2026. február 9. hétfő Abigél, Alex
Nyitókép: M4Sport / Facrbook

Liverpool - Mindhárom magyar mezszámot kapott

6, 8, 41 - emelkedő számsorrendben Kerkez Milos, Szoboszlai Dominik és Pécsi Ármin száma.

A Premier League-címvédő Liverpool pénteken bemutatta a nyáron szerződtetett játékosai, köztük Kerkez Milos és Pécsi Ármin mezszámát.

A húszszoros bajnok és hatszoros Bajnokok Ligája/BEK-győztes klub hivatalos oldalán a kilenc új igazolás neve fényképes melléklettel jelent meg. A 23-szoros magyar válogatott védő a 6-os, a húszesztendős kapus pedig a 41-es számot viseli majd. A klub harmadik magyar légiósa, Szoboszlai Dominik mezszáma maradt a 8-as.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Szekszárd térségének polgármestereivel tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Horváth István országgyűlési képviselő és Lázár János építési és közlekedési miniszter társaságában Szekszárd térségének polgármestereivel tárgyalt a térség fejlesztési terveiről Szedresen - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
inforadio
ARÉNA
2026.02.10. kedd, 18:00
Charaf Hassan
a Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem rektora
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×