Infostart.hu
eur:
388.03
usd:
329.53
bux:
0
2025. december 28. vasárnap Kamilla
Estelle Nze Minko, a Győri Audi ETO KC játékosa a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében játszott Team Esbjerg - Győri Audi ETO KC mérkőzésen a budapesti MVM Dome-ban 2024. június 1-jén. Győri Audi ETO KC-Team Esbjerg (dán) 24-23.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Pihenőre küldték a győri lányok irányítóját

Néhány hét kihagyás vár Estelle Nze Minkóra, a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC francia kézilabdázójára.

A klub honlapjának szerdai tájékoztatása szerint az olimpiai, világ- és Európa-bajnok irányító kisebb végtagi keringési problémával küzd. A győriek orvosi stábja néhány hetes pihenőt javasolt számára, így kihagyja a francia válogatott jövő heti összetartását és megkezdte a rehabilitációt.

Az csak később derül ki, pontosan mikor térhet vissza a pályára Nze Minko.

A győriek április 19-én idegenben, egy héttel később pedig hazai pályán játszanak az előző idényben BL-ezüstérmes német HB Ludwigsburggal a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

Címlapról ajánljuk
Olyan erő jelent meg a forint piacán, amit eddig nem ismertünk

Olyan erő jelent meg a forint piacán, amit eddig nem ismertünk

2025 egyértelműen a forint éve volt, hiszen ugyan még hátravan pár nap az évből, de az euróval szemben több mint tíz éve nem látott menetelésben van a magyar deviza, a dollárral szemben pedig még ennél is régebben volt példa hasonlóan jó évre. Ebben nagy szerepe volt a magas kamatkülönbözetnek, aki eddig nem ismerte a carry trade fogalmát, most valószínűleg az is hallott róla legalább egyszer év közben.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×