Infostart.hu
eur:
385.42
usd:
331.02
bux:
122311.2
2026. január 19. hétfő Márió, Sára
Willi Orbán, az RB Leipzig játékosa a csapat lipcsei sajtóértekezletén 2022. október 24-én, a Real Madrid ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében, az F csoport 5. fordulójában játszott mérkőzés előtti napon.
Nyitókép: MTI/EPA/Martin Divisek

Eltiltást kapott Willi Orbán

Egymeccses eltiltást kapott Willi Orbán, az RB Leipzig magyar válogatott labdarúgója azt követően, hogy a játékvezető azonnali piros lappal kiállította a St. Pauli elleni vasárnapi bajnokin.

A védőt a 69. percben állították ki, miután buktatta a kapura törő Elias Saadot. A sportági német szövetség (DFB) fegyelmi bizottsága – a DFB honlapja alapján – hétfőn „sportszerűtlen magatartásáért” egy bajnoki mérkőzésről tiltotta el.

Orbánra így pénteken nem számíthat a lipcsei alakulat, amely az Augsburg vendége lesz a Bundesliga 22. fordulójának nyitómérkőzésén.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Jelentős esésekkel indul a hét az európai tőzsdéken, miután hétvégén Donald Trump vámokkal fenyegette meg azokat az európai országokat, amelyek az útjába állnak Grönland megszerzésében. A német és a francia tőzsde 1 százalék feletti mínuszban áll és az ázsiai részvénypiacokon is többségében eséseket lehetett reggel látni, itt egy kínai GDP-adat is mozgatta a hangulatot. A kockázatkerülés érződik a nyersanyagpiacokon és a kriptovalutáknál, az arany és az ezüst új csúcsra ment, a bitcoin és az ether viszont jelentősebb esést mutat. Az amerikai tőzsdéken ma nincs kereskedés Martin Luther King napja miatt, így innen nem érkezik ma iránymutatás. A héten a világ szeme Davoson van, ma kezdődik a Világgazdasági Fórum, itthon pedig a Mollal kapcsolatban érkeztek hírek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×