Infostart.hu
eur:
363.18
usd:
314.21
bux:
148632.55
2026. augusztus 8. szombat László
A győri Tiffany Devonna Cameron (b) és Papp Luca Zsófi, az FTC játékosa a női labdarúgó-bajnokság döntőjének második, FTC-Telekom - ETO FC Győr mérkőzésén a győri ETO Park Stadionban 2022. május 31-én.
Nyitókép: MTI/Krizsán Csaba

Jöjjenek a nők és a fiatalok! - Sport a tévében

Női, ifi és NB II-es focival is jelentkezik a pünkösdhétfő, de a Juve drukkerei sem maradnak "éhen". A hoki-vb pedig folytatódik.

M4 Sport

14.45: Labdarúgás, Puskás-Suzuki-kupa, bronzmérkőzés

16.30: Labdarúgás, Puskás-Suzuki-kupa, döntő

20.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ETO FC Győr-Vasas

M4 Sport+

15.45: Labdarúgás, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, FTC-Telekom - ETO FC Győr

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 4. mérkőzés, NHSZ-Szolnoki Olajbányász - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

20.15: Futsal, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, SG Kecskemét Futsal-Haladás VSE

Sport 1

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

20.00: Jégkorong, világbajnokság, Csehország, csoportkör, Finnország-Dánia

Sport 2

18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Verona

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus

Eurosport 1

15.00: Kerékpár, Limburgi körverseny

Match 4

11.30, 13.30 és 15.30: Tenisz, ATP-torna, Genf

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.08.10. hétfő, 18:00
Bíró Tibor
egyetemi tanár, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Környezeti Fenntarthatósági Intézetének vezetője, a Magyar Hidrológiai Társaság alelnöke
Túlpörgette Európa a ceutai válságot, de pont ezért a következményei nagyon is valódiak lehetnek

Túlpörgette Európa a ceutai válságot, de pont ezért a következményei nagyon is valódiak lehetnek

Napok alatt sikerült megfékezni a példátlan ceutai migrációs hullámot, az első pánikreakciók azonban már komoly politikai hullámokat vetettek Európában. A helyben maradt néhány ezer ember továbbra is rendkívüli terhet jelent a városnak, a schengeni térséget viszont végül nem érte közvetlen migrációs nyomás. Az eset közben az új uniós migrációs paktum első komoly próbatételévé vált, és a következő hétéves költségvetés határvédelmi vitáira is hatással lehet.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×