Infostart.hu
eur:
384.35
usd:
328.82
bux:
121308.37
2026. január 22. csütörtök Artúr, Vince
Nagy László (b) és a dán Mikkel Hansen a német-dán közös rendezésű férfi kézilabda-világbajnokság középdöntőjének első fordulójában játszott Dánia – Magyarország mérkőzésen Herningben 2019. január 19-én.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Túl van az életveszélyen Mikkel Hansen, de...

Korábban tüdőembóliával párosuló érgyulladást állapítottak meg a dán kézilabdázónál a porcműtétje után.

Túl van az életveszélyen, de a mostani idényben már nem játszhat Mikkel Hansen, a Paris Saint-Germain olimpiai, világ- és Európa-bajnok kézilabdázója.

A dán balátlövő jobb térdében múlt hétfőn porcműtétet hajtottak végre Dániában, az ízülettisztító beavatkozás után a felépülését négy-hat hétre jósolták. Visszatérve Párizsba azonban, ahol a rehabilitációját tervezték, tüdőembóliával párosuló érgyulladást állapítottak meg nála.

A PSG közlése szerint Mikkel Hansent a klub orvosi stábja felügyeli, és a következő négy-hat hónapban antikoaguláns kezelés vár rá, melynek célja a vér alvadásának huzamosabb ideig történő gátlása, vérrög képződésének megakadályozása. Egy ilyen kúra mellett kontaktsportot nem lehet űzni, emiatt a 34 éves dán sztárjátékos ebben a szezonban már biztosan nem léphet pályára. Ez egyben azt is jelenti, hogy a PSG-ben már - melybe 2012-ben érkezett - nem szerepel, mivel a nyártól otthon, az Aalborgban folytatja pályafutását.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
Trump újra megszólalt Grönlandról, ugrottak a piacok

Trump újra megszólalt Grönlandról, ugrottak a piacok

Alaposan elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, tegnap az amerikai piacok október óta nem látott esést szenvedtek el, miután Donald Trump még a hétvégén vámokkal fenyegette meg azokat az országokat, amelyek ellenzik, hogy az USA megszerezze Grönlandot. Európai vezetők elfogadhatatlannak nevezték az elnök fenyegetéseit, és válaszlépéseket ígértek. Donald Trump ma a Davosi Világgazdasági Fórumon beszélt, és kijelentette, hogy nem fog erőszakot alkalmazni Grönland megszerzésére, este pedig már bejelentette, hogy sikerült megállapodást kötnie. Az elnök kijelentései enyhítették a nyomást a lejtmenetben lévő európai tőzsdéken, majd Amerikában hozzájárultak ahhoz, hogy pluszban zárjanak a vezető részvényindexek. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×