Infostart.hu
eur:
353.32
usd:
305.31
bux:
0
2026. június 12. péntek Villő
Monterrey, 2018. április 6.Babos Tímea a brit Naomi Broady ellen játszik a monterreyi keménypályás női tenisztorna egyesében 2018. április 5-én. (MTI/EPA/Miguel Sierra)
Nyitókép: MIGUEL SIERRA

Babosék már a nyolc között

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős játék nélkül jutott tovább a wimbledoni teniszbajnokság női párosversenyének nyolcaddöntőjéből.

A torna honlapján nem szerepel, hogy az Alize Cornet, Petra Martic francia, horvát duó miért lépett vissza a nyolcaddöntőtől, de utóbbi a horvát közszolgálati televíziónak elmondta, makacs hátfájdalmai miatt nem tud pályára lépni.

A Babos, Mladenovic páros ellenfele a negyeddöntőben a hetedik kiemelt Nicole Melichar, Kveta Peschke amerikai, cseh kettős lesz kedden, a mérkőzés 13.30 körül kezdődik.

Címlapról ajánljuk
Három fontos jóslat a magyar gazdaságról: infláció, kamatok, forint

Három fontos jóslat a magyar gazdaságról: infláció, kamatok, forint

Emelkedő GDP-t, enyhén emelkedő inflációt és a jelenlegi szint körüli erős forintot vár az idei és jövő évre az MBH Bank – ez derült ki a pénzintézet negyedéves makrogazdasági elemzéséből. Az InfoRádió Árokszállási Zoltánt, az MBH Bank Elemzési Centrum vezetőjét kérdezte.

Mohácsi új Duna-híd: százmilliárdos a tét, három alapelv szerint tervezik újra a beruházást

Felülvizsgálja a kormány a „túlárazott és pazarló” mohácsi új Duna-híd beruházását. Vitézy Dávid miniszter elmondta: egyrészt megpróbálják visszaszerezni a százmilliárd forintos nagyságrendű, előlegként már kifizetett tételeket, másrészt megnézik, lehet-e még racionálisan 2x2 sávról 2x1 sávra csökkenteni a híd, illetve az alföldi bekötőút szélességét, de mindezt úgy, hogy „torzókat nem hagyunk”.
inforadio
ARÉNA
2026.06.12. péntek, 18:00
Marsai Viktor
a Migrációkutató Intézet igazgatója, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×