Infostart.hu
eur:
378.17
usd:
318.71
bux:
128919.44
2026. február 13. péntek Ella, Linda

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Bukarestben nyert az Eger

Az Eger a bukaresti Steaua vendégeként győzedelmeskedett a 12. fordulóban.

Dabrowski Norbert együttese jelenleg 15 pontos, néggyel marad el a még továbbjutást érő negyedik helyen álló Ferencvárostól. Az Eger hamar dűlőre vitte a dolgot: a meccs korai szakaszában - 3-3 után - elhúzott, volt, hogy már öt góllal is vezetett, végül jelentős előnyéből kettőt a hajrában is megőrzött.

Az összecsapás legjobbjának a hevesiek görög légiósa, Angelosz Vlahopulosz bizonyult, aki ötször is betalált.

Az FTC vasárnap, 18.30 órától itthon száll vízbe a toronymagasan csoportelső olasz Pro Reccóval, s 19.30-tól hazai medencében fogadja a másik csoportban szereplő Szolnok is aktuális ellenfelét, a horvát Jug Dubrovnikot.

A nyolcas döntőt Hannoverben rendezik.

Címlapról ajánljuk
Budakeszi polgármestere is megszólalt a katasztrófáról, a beszakadt födém alatt voltak a halottak, gázpalack is robbant

Budakeszi polgármestere is megszólalt a katasztrófáról, a beszakadt födém alatt voltak a halottak, gázpalack is robbant

Hatalmas lángok csaptak fel péntek reggel Budakeszin egy sorházban, valószínűleg egy illegális munkásszállón. Mintegy kéttucatnyi embert mentettek ki, de többen bennégtek. Három halottat találtak a romok alatt, és a mentők is elláttak négy életveszélyes, három súlyos és tizenöt könnyebb sérültet.
inforadio
ARÉNA
2026.02.13. péntek, 18:00
Hidasi Judit
japanológus, a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem professor emeritája
Magyarok millióit vette célba a kormány, rekordpénzek dőlnek a lakossághoz - Orbán Viktor órákon belül még erre is rálicitálhat

Magyarok millióit vette célba a kormány, rekordpénzek dőlnek a lakossághoz - Orbán Viktor órákon belül még erre is rálicitálhat

Kevesebb mint két hónap maradt a parlamenti választásokig, és a kormány látványosan tesz annak érdekében, hogy a lakosság konjunktúraérzete, fogyasztói bizalma erősödjön. Ezen gazdaságpolitikai intézkedések nagy része először éppen ezekben a februári napokban érezteti a hatását (14. havi nyugdíj első heti összegének kiutalása, a fegyverpénz kifizetése, családi adókedvezmény további növelése, 2 gyerekes szja-mentesség elindítása), csak az év második hónapjában több mint ezer milliárd forintot hagyva pluszban az érintetteknél. Ez már közel van ahhoz az összeghez, mint amit 2022-ben a kormány kiszórt a választások előtt. Érdekes lesz látni, hogy Orbán Viktor a holnap délelőtt esedékes évértékelőjén tovább emeli-e a tétet a gazdaságpolitikai intézkedések tekintetében.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×