Infostart.hu
eur:
378.84
usd:
319.66
bux:
0
2026. február 13. péntek Ella, Linda
A ferencvárosi Varga Dénes a férfi vízilabda ob I három győzelemig tartó fináléjának negyedik, Szolnoki Dózsa - FTC-PQS Waterpolo mérkőzésén a szolnoki Vízilabda Arénában 2018. május 23-án. A Szolnok 8-7-re legyőzte a vendég Ferencvárost, így kiegyenlítette a párharcot.
Nyitókép: MTI / Szigetváry Zsolt

A mennybe indultak, de a pokolba tévedtek Varga Dénesék

A vízilabda-válogatottba idén Európa Kupa-győzelemmel visszatért varázsló ereje csupán egy negyedig tartott ki, a világsztár vendégcsapat nem kegyelmezett a második negyedben.

Álomszerűen kezdődött a magyar bajnok Ferencváros férfi vízilabdacsapatának Bajnokok Ligája-mérkőzése a világsztárgárda Recco ellen, mégis az olaszok maradtak veretlenek a Komjádi uszodában tett látogatást követően - derül ki a Waterpolo.hu beszámolójából.

A másfél éve felújított uszoda lelátói a zsúfolásig megteltek, kiváló hangulat fogadta a feleket.

Varga Zsolt tanítványai Varga Dénes révén rögtön vezettek is, és nem túlzás: diktálták az iramot, ám a negyed végére 4-4-re hozták magukat a vendégek.

A második negyedben fordítottak is, a félidőben pedig már 5-9 állt az eredményjelzőn.

A harmadik negyedre azért dőlt el minden, mert a bár a Recco egyetlen gólt lőtt csak, a Fradi egyet sem, a negyedik negyedben pedig már hiába tettek meg mindent a szurkolók, ez kevés volt a mostani Ferencvárosnak, 13-7 lett a vége.

Címlapról ajánljuk

Bendarzsevszkij Anton: másfél-két évig elég Ukrajnának az óriáshitel, amit az EU országai vesznek fel

Az Európai Parlament többsége megszavazta az Ukrajnának szánt 90 milliárd eurós közös uniós hitel felvételét és folyósítását Kijev számára. Ukrajnában ezzel elhárult az államcsőd veszélye. Ez egy utolsó utáni mentőöv Ukrajnának, amely már nehezen finanszírozható az eladósodottsága miatt – mondta Bendarzsevszkij Anton, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatója, a posztszovjet térség szakértője az InfoRádióban. A pénzt a oktatás, egészségügy és az állam működésére kell költeni, kérdés, hogy mindez mennyire kontrollálható – tette hozzá.
inforadio
ARÉNA
2026.02.13. péntek, 18:00
Hidasi Judit
japanológus, a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem professor emeritája
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×