Infostart.hu
eur:
387.37
usd:
333.9
bux:
124795.72
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián

Agassi szakított Djokoviccsal

A továbbiakban nem Andre Agassi edzi a volt világelső teniszező Novak Djokovicsot.

A nyolcszoros Grand Slam-tornagyőztes 47 éves amerikai az ESPN-hez eljuttatott közleményében úgy fogalmazott, "a legjobb szándék vezérelte", amikor felajánlotta segítségét Djokovicnak, de "túl gyakran értettek egyet abban, hogy nem értenek egyet".

Agassi hozzátette, a legjobbakat kívánja a 12-szeres GS-bajnok szerbnek, aki könyöksérülését követően nem találja legjobb formáját: idén mindössze két versenyen indult, s három győzelem mellett két veresége van.

Djokovic és Agassi együttműködése a tavalyi Roland Garros előtt kezdődött, a 30 éves játékos azóta egyetlen tornát nyert, 2017-ben a wimbledoni negyeddöntős búcsúja után nem lépett pályára.

Címlapról ajánljuk
Szakértő az iráni háborúról: a civil légi közlekedés zavaraira most nincs igazi pótmegoldás

Szakértő az iráni háborúról: a civil légi közlekedés zavaraira most nincs igazi pótmegoldás

Most nem csupán útvonalak estek ki és három kulcsfontosságú légitársaság szünetelteti a járatait, hanem egyszerűen légtérzár van – mondta Varga G. Gábor, az Egek Ura blog alapító-szerkesztője az InfoRádióban, hozzátéve: amikor a működés leáll, szinte semmi sem repülhet.

Czepek Gábor: már csak az engedélyezés hiányzik a Barátság újraindulásához az Ukrtransznafta szerint

Megtartotta első ülését a Barátság kőolajvezeték leállítása miatt létrehozott magyar bizottság. A következő lépésekről Czepek Gábor, az Energiaügyi Minisztérium miniszterhelyettese, a tárca parlamenti államtitkára számolt be. Elmondta azt is, hogy rövid határidőt szabtak Ukrajnának.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×