Infostart.hu
eur:
385.15
usd:
328.54
bux:
121282.66
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén

Öngyilkos lett a Patriots egykori legjobbja

Cellájában felakasztotta magát Aaron Hernandez, a New England Patriots amerikaifutball-csapat korábbi játékosa, aki életfogytig tartó büntetését töltötte gyilkosságért.

A 27 éves Hernandez a Massachusetts állambeli Shirley börtönében raboskodott, s az őrök szerda hajnali 3 órakor találták meg zárkájában, ahonnan a közeli kórházba szállították. Életét azonban már nem tudták megmenteni, s 4 órakor megállapították halálát.

  • A profiligában (NFL) 2010-ben debütált támadó gyorsan a Patriots egyik legjobbja lett, 2012 nyarán öt évre szóló, 40 millió dolláros szerződést kötöttek vele.
  • Egy évvel később azonban letartóztatták barátja, Odin Lloyd meggyilkolásáért, a Patriots pedig azonnal szerződést bontott a játékossal.
  • A bíróság később előre megfontolt szándékkal elkövetett emberölésben, valamint fegyverviseléssel kapcsolatos vádpontokban találta bűnösnek és ítélte a lehető legsúlyosabb büntetésre.
  • Hernandez ellen egy másik, kettős emberölés vádjával indított per is folyt, ám ebben az ügyben múlt pénteken felmentették.
Címlapról ajánljuk
Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Az a focista válik igazán meghatározó szereplővé – főleg Angliában –, aki időben felveszi a ritmust, jól beilleszkedik, sokan követik őt a közösségi platformokon és tömegesen megvásárolják a mezét – mondta az InfoRádióban a sportközgazdász. Úgy véli, a Tóth Alexéhez hasonló transzferekhez komoly nemzetközi kapcsolatok szükségesek, amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy sportmenedzsment szempontjából is sokat fejlődött a magyar futball.

Agrárkamara: a Mercosur-megállapodás csak az egyik tragédia, amely a mezőgazdaságra zúdul

Cseh Tibor, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara külügyekért felelős alelnöke az InfoRádióban kedden elmondta, egy hete még semmi esélyt nem adott volna, hogy a gazdák nyomásgyakorlása eredményt hoz, de egy hét alatt jelentős változás történt az európai közvéleményben.
Általános undor kezd kialakulni az amerikai eszközökkel szemben

Általános undor kezd kialakulni az amerikai eszközökkel szemben

Hatottak a Donald Trump által belengetett vámfenyegetések és Grönland elfoglalásának megerősítése, a piacok nem fogadták jól, és ma is lefelé tartanak. Az európai lefordulás után egyre nagyobb az esés az amerikai részvénypiacokon, az emelkedést korábban vezető nagy tech papírok, az Nvidia, a Tesla, az Amazon, a Microsoft ma mind lefordultak. Közben gyengül a dollár, emelkednek az állampapírhozamok. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×