Infostart.hu
eur:
365.45
usd:
317.19
bux:
146563.2
2026. augusztus 7. péntek Ibolya

Szombatra halasztották az északír-orosz meccset

A rossz időjárási körülmények miatt péntek helyett szombaton játsszák le az Észak-Írország - Oroszország labdarúgó-világbajnoki selejtezőmérkőzést.

Az északír szövetség beszámolója szerint mindkét fél egyetértett abban, hogy szombatra halasszák a találkozót, mert az erős havazás miatt a belfasti Windsor Park talaja játékra alkalmatlanná vált.

A találkozót eredetileg péntek este, magyar idő szerint 20.45-től rendezték volna, az új kezdési időpont szombat 16 óra.

A négy találkozó után százszázalékos oroszok vezetik az F csoportot, és újabb sikerükkel hétpontosra növelnék az előnyüket. Mostani riválisuk három meccsen két pontot szerzett.

Címlapról ajánljuk
Köszönjük, Magyarország! – Magyar Péter jó hírrel jelentkezett

Köszönjük, Magyarország! – Magyar Péter jó hírrel jelentkezett

Péntektől fellélegezhetünk, de komoly tanulságokat kell levonni.

Bóka János: nem a pártstruktúrát, hanem a politikai közösséget kell újraépíteni

„Mi együttműködve nem működünk együtt” – mondta Bóka János, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője, aki beszélt az önkritika fontosságáról, a köztársasági elnök leváltásával kapcsolatos jogi álláspontról és Paks helyzetéről is az InfoRádió Aréna című műsorában. Szerinte most van egy meghatározó politikai közösség, ami képviseletet keres magának, és ez a közösség olyan, mint a bakelit: nyomásra, hőre keményedik.
inforadio
ARÉNA
2026.08.07. péntek, 18:00
Lakatos Mónika
a HungaroMet éghajlatkutatója, a Magyar Meteorológiai Társaság elnöke
Hatalmas meglepetést okozott a Mol – 2022 óta nem láttunk ilyet

Hatalmas meglepetést okozott a Mol – 2022 óta nem láttunk ilyet

A Mol a 2022-es energiaválság óta nem látott teljesítményt nyújtott az idei második negyedévben. A feldolgozással és kereskedelemmel foglalkozó Downstream szegmens eredménye jócskán meglepte az elemzőket – a bombateljesítmény elsősorban a rekord szintre ugró marzsoknak volt köszönhető, de a termékkihozatal normalizálódása és az orosz olaj újbóli érkezése is segített. Az Upstream is több éve nem látott eredményt szállított, összességében pedig története harmadik legerősebb negyedévét zárta a Mol: a legfontosabb eredménysoron 27 százalékkal, nettó profitban pedig közel 60 százalékkal múlta felül az elemzői várakozásokat. Megnéztük, miből jött össze a váratlanul nagy dobás, és mennyire fenntartható a kiugró teljesítmény.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×