Infostart.hu
eur:
384.05
usd:
333.23
bux:
123178.46
2026. április 2. csütörtök Áron

Késik Ronaldo visszatérése

Továbbra sem javul Cristiano Ronaldónak, a Real Madrid labdarúgójának jobb bokája.

A portugál játékos már fel is vette a kapcsolatot azzal a holland specialistával, aki másfél éve sikerrel kezelte hasonló sérülése után.

A Realnál bíztak benne, hogy a klasszis már pályára léphet az Atlético elleni, hétvégi rangadón, ám a jelenlegi helyzet szerint még jó ideig várni kell rá, hogy bevethető állapotba kerüljön.

A királyi klub 24 éves támadója még szeptember végén sérült meg a Marseille elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen, majd az október 10-i, portugál-magyar világbajnoki selejtezőn megpróbálkozott ugyan a játékkal, ám alig húsz perc után cserét kért.

Címlapról ajánljuk
„Brüsszel kéri a védett benzinár eltörlését, a kormány nemet mond” – Kormányinfó a kampányhajrában

„Brüsszel kéri a védett benzinár eltörlését, a kormány nemet mond” – Kormányinfó a kampányhajrában

Nagycsütörtök délelőttre Kormányinfót hirdettek meg a szerdai kormányülés után, Gulyás Gergely kancelláriaminiszter és Vitályos Eszter kormányszóvivő tartja. „A közvélemény-kutató szakma halott” – mondta egy kérdésre válaszolva Gulyás Gergely. Jelentős érdeklődés övezte a Szabó Bence- és a Gundalf-ügyet, a védett ár körüli problémát, illetve más kampánytémákat is, 10 nappal a választások előtt.

Trump NATO-fenyegetése: csak kongresszusi jóváhagyással léphetne ki a szervezetből

Ismét a NATO-ból való amerikai kilépéssel fenyegetőzött Donald Trump. Az amerikai elnök már többször felvetette, hogy országa többet fizet a szövetségesek védelméért, mint ők. Most, hogy nem akarnak beszállni az Irán elleni háborúba, ismét kiváltotta a haragját. A távozáshoz azonban törvényhozási jóváhagyás szükséges.
inforadio
ARÉNA
2026.04.02. csütörtök, 18:00
Makláry Ákos
görögkatolikus pap, a Keresztény Értelmiségiek Szövetségének elnöke
Mérföldkőhöz érkezett Oroszország totális inváziója, Ukrajnával zsarolta Trump Európát – Híreink az orosz-ukrán frontról csütörtökön

Mérföldkőhöz érkezett Oroszország totális inváziója, Ukrajnával zsarolta Trump Európát – Híreink az orosz-ukrán frontról csütörtökön

Az orosz védelmi minisztérium kedden közölte: "felszabadította a Luhanszki Népköztársaság területét," azaz teljesen elfoglalta Ukrajna Luhanszk megyéjét. Az ukrán térképek még nem mutatják ezt: a nyugati csücsökben egyetlen település, Novojehorivka még ukrán ellenőrzés alatt áll. A régió ellenőrzéséért tágabban értelmezve 2014 óta dúlnak a harcok Oroszország és Ukrajna között, Moszkva 2022-ben "annektálta" a térséget, de mindeddig küzdött a teljes kontrollért. A Donbász másik megyéjét, Donyecket körülbelül 80%-ban foglalta el eddig az orosz haderő. Közben a Financial Times forrásai szerint Donald Trump azzal fenyegetőzött, hogy leállítja a PURL-ön keresztüli fegyverszállításokat Ukrajnának, már amennyiben az európai szövetségesek nem csatlakoznak a Hormuzi-szoros újranyitását célzó koalícióhoz. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legutóbbi fejleményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×