Infostart.hu
eur:
392.7
usd:
338.36
bux:
121885.96
2026. március 7. szombat Tamás

Erdei júniusban itthon bokszol

Június 16-án Magyarországon teszi ismét kockára övét Erdei Zsolt, a Boksz Világszervezet (WBO) félnehézsúlyú világbajnoka.

A monokli.com szaklap információja szerint az eddigi 26 profi meccsét megnyerő, nyolcadik címvédésére készülő "Madár" várhatóan Budapesten lép szorítóba. A gálán Hidvégi György (13 győzelem/1 vereség/1 döntetlen) az IBO betöltetlen világbajnoki címet veheti célba, és Balzsay Károly (15/0) is fellép, ha addig rendbe jön csütörtökön műtött szeme.

Erdei Zsolt ellenfele a WBO-ranglista legjobb 15 kihívója közül kerülhet ki, a szövetség ugyanis nem rendelt el kötelező címvédést az után, hogy a világsztár Roy Jones Junior nem kívánt élni a kihívói jogával.

Címlapról ajánljuk
Hazamehettek az ukránok, de a pénz maradt

Hazamehettek az ukránok, de a pénz maradt

Pénteken kora este elhagyta Magyarországot és visszatért Ukrajnába az a hét pénzszállító alkalmazott, akiket a Terrorelhárítási Központ (TEK) vett őrizetbe egy nagyszabású csütörtöki akció során. Bár a személyi szabadságuk korlátozása megszűnt, a lefoglalt 27 milliárd forintnyi valuta és a 9 kilogrammnyi arany sorsa továbbra is feszültségforrás a két ország között.

Újra megszólalt a gödi polgármester, elmagyarázta a helyzetet

Göd városa saját költségvetésből és saját hatáskörben építette ki azt a komplex környezeti monitoringrendszert, amely független, akkreditált adatokkal szolgál a helyi akkumulátorgyár környezeti hatásairól. Ennek részleteit ismertette Kammerer Zoltán egy helyi lapnak adott interjújában.
inforadio
ARÉNA
2026.03.09. hétfő, 18:00
Lóga Máté
a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, a Budapest Airport igazgatóságának elnöke
Újabb hatalmas izraeli csapás érte Teheránt, Irán Szaúd-Arábiát, az Emírségeket és Bahreint támadta – Híreink az iráni háborúról szombaton

Újabb hatalmas izraeli csapás érte Teheránt, Irán Szaúd-Arábiát, az Emírségeket és Bahreint támadta – Híreink az iráni háborúról szombaton

Szombaton már nyolcadik napjába lépett az iráni háború. Izrael újabb nagyszabású csapássorozat hajtott végre a perzsa állam fővárosa, Teherán ellen, a Mehrabad repülőtér lángra kapott. Pár órával később Irán a zsidó állam elleni támadással válaszolt. Folytatódik Irán arab öbölállamok elleni akciója is: Szaúd-Arábia azt jelentette, hogy a Sajbah olaj- és gázmező felé tartó 16 drón semlegesítettek, Dubaj légvédelme pedig szintén lelőtt támadóeszközöket. Cikkünk folyamatosan frissül a közel-keleti konfliktus eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×