394.24
369.95
65045.06

Egy góllal kapott ki a Dunaferr is

Ahogy az FTC a női kézilabda EHF Kupában, úgy a KEK-ben a Dunaferr is egyetlen góllal kapott ki idegenben a negyeddöntő első mérkőzésén.

A norvég Gjerpen Skien elleni 29-28-as vereség után a dunaújvárosiaknak jelentős esélyük maradt a továbbjutásra.

A meccs nem úgy indult, ahogy azt Kiss Szilárd vezetőedző csapata elképzelte, hiszen a házigazdák pillanatok alatt elhúztak 8-2-re. A szekember időkérése hatott, a Dunaferr ezután megkezdte a felzárkózást, a szünetben három gól volt a különbség (17-14). Feltűnő volt, hogy a magyar csapat nem tudta semlegesíteni a Gjerpen beállósát.

A második félidőben jobban védekezett a Dunaferr, a hajrában pedig remekül küzdött, így mindössze egygólos hátrányát kell ledolgoznia a jövő vasárnapi visszavágón.