Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus

„Nincs perspektívája a bevándorlóknak”

Georg Spöttle biztonságpolitikai szakértő szerint a Németországban élő bevándorlóknak hosszútávon nincs perspektívája, ha nem kapnak munkát, nem tudnak felzárkózni, akkor könnyen radikalizálódhatnak.

A szakértő az M1 aktuális csatorna szombat reggeli műsorában elmondta, a bevándorlókban a sikertelenség könnyen dühöt vált ki és könnyen radikalizálódhatnak, ha szélsőséges vallási csoportokkal találkoznak. Ezek a csoportok terrorcselekmények elkövetésére szervezhetik be ezeket az embereket.

Elmondta még, hogy azokat a bevándorlókat, akik elhagyták az országot a saját országuk már nem fogadja vissza, ami ugyancsak nagy problémát jelent. Ők ott szocializálódtak, ott voltak a családi és baráti kapcsolataik, ahonnan kiszakadtak.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×