Telitalálatos szelvény nem volt. Az ötösökre egyenként 215 035 forintot, a négyesekre 5345 forintot, a hármasokra 1230 forintot fizetnek.
Telitalálatos szelvény nem volt. Az ötösökre egyenként 215 035 forintot, a négyesekre 5345 forintot, a hármasokra 1230 forintot fizetnek.
Forrongnak a deviza- és kötvénypiacok: a dollár tegnap háromhetes mélypont környékén járt az euróval szemben, ahogy a befektetők reagáltak Donald Trump amerikai elnök bizonytalanságot keltő nyilatkozataira és az európai vezetőkkel való konfliktusra Grönland kapcsán. A jen mögött szintén kedvezőtlen időszak áll, amit elsősorban a japán miniszterelnök – a piac megítélése szerint túlzott – költekezési tervei indokolnak. A mai napon a davosi Világgazdasági Fórumon elhangzó megszólalások mozgathatják az árfolyamokat, a konferencián a tervek szerint fél 3-kor Trump is felszólal.
A Nyugat-Szahara térségében kialakult ciklonális tevékenység következtében jelentős mennyiségű sivatagi por érkezett Európába.
The US president is addressing world leaders at Davos - he insists taking Greenland from Denmark "would not be a threat to Nato".