Infostart.hu
eur:
385.74
usd:
329.03
bux:
0
2025. december 17. szerda Lázár, Olimpia
Nyitókép: Pixabay

Túl nagy pofonnal védte az asszonyt

Egy trafikban dolgozott a felesége, akivel vitába keveredett egy ügyfél, nem kellett volna.

Vádat emelt a Pest Vármegyei Főügyészség azzal a férfival szemben, aki ököllel vitte földre a trafikban dolgozó feleségével veszekedő férfit, az összeesett férfi életveszélyesen megsérült - írja a 24.

A Pest Megyei Főügyészség tájékoztatására támaszkodó cikk szerint az elkövető felesége egy dohányboltban dolgozott. A terhelt este beugrott a nejéhez a trafikba. Mialatt a boltban, illetve előtte tartózkodott, a férfi tanúja volt annak, hogy a felesége a dohánybolt előtt szóváltásba keveredett egy ittas férfival.

Ezt látva az elkövető megindult a részeg férfi felé, és lekevert neki egy pofont. A megütött férfi hátrálni kezdett, de az elkövető utána lépett és ököllel behúzott neki egyet. Az ütés következtében az áldozat hanyatt esett és úgy beverte a fejét a betonba, hogy elvesztette az eszméletét.

Eztán a vádlott próbálta magához téríteni a sérült férfit, de hiába. Másnak a sérültet otthonról életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba, a pofozkodót pedig életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt állítják bíróság elé.

Címlapról ajánljuk

Mészáros Andor: stabil lesz Andrej Babis kormánya, de baj esetén az ellenzékből is lehetnek támogatói

Olyan komoly a kormánykoalíció többsége, hogy ez stabil kormányzást vetít előre – értékelt az InfoRádió Aréna című műsorában Mészáros Andor, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Történeti Intézetének egyetemi docense. Beszélt arról is, mi adja Andrej Babis politikai varázsát.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.17. szerda, 18:00
Magyarics Tamás
külpolitikai szakértő, az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora
Mire számíthatunk ma a tőzsdéken?

Mire számíthatunk ma a tőzsdéken?

Vegyesen zártak tegnap az amerikai tőzsdék, a Dow több mint 300 pontot esett, miközben a befektetők a kormányzati leállás miatt elcsúsztatott munkaerőpiaci adatokat értékelték. Ázsiában ugyancsak felemás a kép ma reggel, Európában viszont emelkedéssel indulhat majd a kereskedés. Ma a brit gazdaság kerül fókuszba, reggel érkeznek a friss inflációs és termelői árindex adatok, melyek a Bank of England holnapi döntését alapozhatják meg. A délelőtt folyamán a német IFO gazdasági hangulatindex, valamint az eurózóna harmadik negyedéves bérnövekedési statisztikája adhat támpontot az EKB számára az inflációs nyomás tartósságáról.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×