Infostart.hu
eur:
378.76
usd:
318.65
bux:
130341.25
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Nyitókép: Twitter

Előkerültek az utolsó felvételek a vízbe fulladt tévésztárról

Naya Rivera csónakázni indult a fiával, és már csak holtan találtak rá.

Naya Rivera, a Glee - Sztárok leszünk! című tévésorozat 33 éves színésze szerdán tűnt el a Los Angelestől északnyugatra fekvő Piru-tavon, ahol kisfiával csónakázott. Rivera szerdán délután bérelte a csónakot. Kisfiát három órával később találták meg egyedül a csónakban. A négyéves gyerek elmondta a nyomozóknak, hogy anyja még visszaemelte őt bérelt csónakjukra, majd mikor a fiú visszafordult, látta, amint anyja eltűnik a víz alatt.

A nő testét valószínűleg a tóban lévő sűrű növényzet ejtette foglyul napokra. Búvárok ugyanis alaposan átvizsgálták a tónak azt a részét is, ahol végül napokkal később előkerült a holttest, de az elvadult bozótos miatt rejtve maradhatott a zavaros vízben.

Naya Rivera halálát baleset okozta – hozták nyilvánosságra a kaliforniai hatóságok, miután megvizsgálták a színésznő holttestét. A Ventura megyei orvosszakértő közölte, a halál oka fulladás. A boncolás nem azonosított külső sérülést vagy betegséget. Semmi sem utal arra, hogy kábítószer vagy alkohol szerepet játszott volna az elhunyt halálában.

A BBC nyilvánosságra hozta azokat a felvételeket, amelyeket a hajóbérlés előtt rögzítettek a kikötő térfigyelő kamerái. Ezeken látható, ahogy a színésznő és fia kiszáll egy terepjáróból, majd a csónakkal elindul a végzetes útjára.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: folyamatos Európa versenyképességének hanyatlása

Szakértő: folyamatos Európa versenyképességének hanyatlása

Európa versenyképességének javítása az egyik legfontosabb céljuk és feladatuk is az uniós vezetőknek. Ehhez azonban számtalan változtatásra van szükség. Horváth Sebestyén, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője erről beszélt az InfoRádióban az informális EU-tanácsülés mentén.

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×