Infostart.hu
eur:
363.06
usd:
318.12
bux:
143850.96
2026. július 22. szerda Magdolna

Fogolyként térhet vissza Schwarzenegger

Több fronton is filmes visszatérésére készült Arnold Schwarzenegger, akinek a hírek szerint felajánlották Eva Maria Daniels rendező Captive című filmjének főszerepét.

A 63 éves színész, Kalifornia volt kormányzója egy olyan építészt játszana az izlandi származású Daniels filmjében, akit elrabolnak, majd 40 napig fogva tartanak Brazíliában.

A rendezőnő azt követően ígérte Schwarzeneggernek a főszerepet, hogy Robert De Niro kiszállt a projektből. A Captive (A fogoly) a 32 éves Daniels első nagyszabású projektje, amelynek költségvetése 30 millió dollár. A forgatást jövő évre tervezik.

A Variety című filmes szaklap júliusban arról írt, hogy a színész a The Last Stand című western drámában is szerepet kap, egy kisvárosi seriffet alakít majd, aki a mexikói határ közelében küzd a drogbárók ellen.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter és Vitézy Dávid a Baross Gábor tervről: 15 év alatt 3550 milliárd forintból újul meg a magyar vasút

Magyar Péter és Vitézy Dávid a Baross Gábor tervről: 15 év alatt 3550 milliárd forintból újul meg a magyar vasút

Az erősen leromlott állapotban lévő Rákospalota-Újpest vasúti megállóhelyre vonatozott a kormányfő és a közlekedési és beruházási miniszter, hogy bejelentsék a Baross Gábor Vasútfejlesztési Terv részleteit. Vitézy Dávid szerint a terv ausztriai vasútfejlesztési tempót jelent. Cikkünk frissül!

Bóka János új Fidesz-frakcióvezető: a Tisza Párt nem akarja, hogy 2030-ban az emberek szabadon dönthessenek

Készen állok a politikai közösségünk szolgálatára, vállalva, hogy megőrzöm az elmúlt 16 év eredményeit és képviselem értékeinket – jelentette ki megválasztása után Bóka János, a Fidesz új frakcióvezetője.
inforadio
ARÉNA
2026.07.22. szerda, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×