Infostart.hu
eur:
362.58
usd:
318.5
bux:
145321.55
2026. július 29. szerda Flóra, Márta

Drámai képriport a gyermekhalállal végződött tordasi lakástűzről

Egy gyermek veszítette életét abban a tűzben, amely a Fejér megyei Tordason egy családi házban ütött ki - mondta az InfoRádióban az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője.

Kedd kora este eloltották a tüzet a Fejér megyei Tordason, ahol egy családi ház gyulladt ki. A tűzoltók egy kétéves gyermek holttestét találtak meg, másik gyermeküket a szülőknek sikerült kimenteniük.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője az InfoRádióban elmondta: a gyermek holttestét a házban találták meg. A tűzoltók négy gépjárművel vonultak a helyszínre.

A Fejér megyei katasztrófavédelem igazgatója, Mihályi János a távirati irodával közölte: a kisebb gyerek felkutatására keresőkutyát kértek a tűzoltók, de mire az megérkezett, megtalálták a kétéves kisgyermek holttestét.

A tűz oltásában a váli, az érdi és a fővárosi tűzoltók vettek részt. Az épületnek leégett a tetőszerkezete, s beszakadt a födéme is.

Címlapról ajánljuk

Rendkívüli országgyűlési ülést hívott össze a kormány

Rendkívüli parlamenti ülést kezdeményezett jövő hétfőre és keddre a kormány, amely öt előterjesztés tárgyalását javasolja. A szakképzési centrumokban megszűnik a kettős vezetés, a kancellári tisztség, a köznevelésben a tanárok visszakapják a sztrájkjogot.
inforadio
ARÉNA
2026.07.29. szerda, 18:00
Pletser Tamás
az OTP Alapkezelő szenior portfolió menedzsere
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×