Infostart.hu
eur:
385.02
usd:
328.54
bux:
0
2026. január 21. szerda Ágnes
Nyitókép: forrás: Szerencsejáték Zrt.

Kevesebb, mint egy hónapja van jelentkezni az októberi Skandináv lottó nyertesnek

Több mint 300 millió forint várja gazdáját, viszont a jelentkezés 90 napos határideje hamarosan lejár. Ha a nyertes január közepéig nem jelentkezik, a nyereményt újra kisorsolhatják, illetve bekerülhet a játék nyereményalapjába.

Az október 16-án megtartott 42. heti Skandináv lottó sorsolásán egy szerencsés játékos sikeresen eltalálta mind a hét kihúzott számot, amelynek nyereménye 300 millió forint felett van - adta hírül sajtóközleményében a Szerencsejáték Zrt.

A szabály szerint a nyertesnek a sorsolást követően 90 napja van arra, hogy hívja az úgynevezett nagynyertes vonalat és megkezdődhessen a nyereményfelvételi eljárás. A jelentkezéshez szükséges telefonszám megtalálható a társaság honlapján, és a lottózókban is.

A nyertesnek rendelkeznie kell a nyertes szelvénnyel, illetve online vagy applikációs vásárlás esetén a tranzakciót bizonyító igazolással.

Amennyiben felhívja a nagynyertes vonalat, a beszélgetés során a lottótársaság feddhetetlen munkatársa meggyőződik arról, hogy valóban a nyertes van a vonal túloldalán, a beazonosítás a szelvényen lévő információk alapján történik. Ezt követi a személyes egyeztetés, ahol többek között megvizsgálják a szelvény érvényességét és eredetiségét, illetve a játékos azonosítása is megtörténik.

Amennyiben a beazonosítás sikeres, a személyes adatok egyeztetését követően megkezdődhet a kifizetési eljárás.

A nyertesnek Magyarországon nyitott forint alapú folyószámlával kell rendelkeznie, mivel a nagy összegű nyeremények kifizetése minden esetben banki átutalással történik.

Ha a mostani szerencsés játékos január 14-ig nem jelentkezik az összegért, elveszíti nyereményjogosultságát, és a nyeremény bekerül az úgynevezett fel nem vett nyeremények alapjába, és különsorsolásos nyereményjátékkal vagy nyereményalap kiegészítésével visszakerül a játékosokhoz.

Címlapról ajánljuk
Az ENSZ drága konkurenciáját szervezi Donald Trump  – Németország kivár

Az ENSZ drága konkurenciáját szervezi Donald Trump – Németország kivár

Németországra is számít az amerikai elnök abban a „béketanácsban”, amelyet első lépésben a gázai konfliktus megoldására, hosszabb távon az ENSZ felváltására kíván létrehozni. A német kormány még nm döntött arról, hogy elfogadja-e az invitálást, mindenesetre Friedrich Merz kancellár szerdán a davosi világgazdasági fórumon erről is tárgyalni akar Donald Trumppal.

Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Az a focista válik igazán meghatározó szereplővé – főleg Angliában –, aki időben felveszi a ritmust, jól beilleszkedik, sokan követik őt a közösségi platformokon és tömegesen megvásárolják a mezét – mondta az InfoRádióban a sportközgazdász. Úgy véli, a Tóth Alexéhez hasonló transzferekhez komoly nemzetközi kapcsolatok szükségesek, amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy sportmenedzsment szempontjából is sokat fejlődött a magyar futball.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×