eur:
402.13
usd:
383.27
bux:
87542.1
2025. február 16. vasárnap Julianna, Lilla
Close up of seatbelt with damaged webbing in door frame of crashed car.  Broken auto glass on rain soaked roadway and inside car.
Nyitókép: SoCalShooter/Getty Images

Kerülje az M0-st, tömegkarambol történt

Baleset miatt torlódik a forgalom az M0-s autóút M1-es autópálya felé vezető oldalán, az M5-ös autópálya csomópontja után – közölte az Útinform a honlapján.

Azt írták, a torlódás több kilométeres.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság honlapja szerint két személyautó, egy kisteherautó és egy kamion ütközött össze az 5-ös főút és az M5-ös autópálya lehajtója közötti szakaszon. A helyszínre kiérkező fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket, amelyekben összesen 14 ember ült - tudatták.

Hozzáfűzték, a helyszínen dolgoznak a társhatóságok, a baleset által érintett, a 28-as és a 29-es kilométer közötti útszakaszt teljes szélességében lezárták.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.02.17. hétfő, 18:00
Csiki Varga Tamás
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézet tudományos főmunkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×