Infostart.hu
eur:
364.64
usd:
309.48
bux:
0
2026. április 17. péntek Rudolf
Nyitókép: Police.hu

Ittas nők zúztak le parkoló autókat Óbudán egy „kölcsönvett” verdával – képek

A két nő az összetört járműveket hátrahagyva gyalogoson távozott.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság III. Kerületi Rendőrkapitánysága indított eljárást két nő ellen. A rendelkezésre álló adatok szerint 2022. január 30-án délután egy 41 éves nő barátnőjével iszogatott, miután összeveszett párjával. Közben jött az ötlet, hogy vigyék el a férfi kocsiját – írja a Police.hu.

A volánhoz a barátnő ült, aki nemcsak ittas volt, de a jogosítványa több mint tíz éve lejárt, így nem csoda, hogy több parkoló autónak nekiütköztek az óbudai Hollós Korvin Lajos utcában. A balesetben nem sérült meg senki. A két nő az összetört kocsikat hátrahagyva gyalog elhagyta a helyszínt.

Police.hu
Police.hu

Az óbudai járőröknek fél órájába sem telt azonosítani a feltételezett elkövetőket, akiket egy közeli aluljáróban fogtak el.

Az autó tulajdonosának barátnőjét jármű önkényes elvétele bűntett és járművezetés tiltott átengedése vétség miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A gépkocsit vezető másik nő ellen ittas járművezetés miatt indult eljárás.

Címlapról ajánljuk
A német váltás után születőben az „európai NATO”, de megmaradna az eredeti is

A német váltás után születőben az „európai NATO”, de megmaradna az eredeti is

A közel-keleti háború február végi kirobbanása óta többször is hangoztatta az amerikai elnök, hogy csalódott a NATO-ban. Legutóbb az elmúlt napokban immár felettébb ingataggá vált tűzszünet bejelentése után Mark Rutte főtitkár előtt fejtette ki Donald Trump, hogy a szövetségesektől több támogatást várt. Az érintett európai szövetségesek ennek nyomán az Egyesült Államok nélküli védelemre készülnek.

Nemzetközi jogász: így akadályozhatja meg a Tisza-kormány a kilépést a Nemzetközi Büntetőbíróságból

Bár Magyarország 2002 óta tagja a Nemzetközi Büntetőbíróságnak, az azóta eltelt időben nem hirdették ki itthon törvényben a hágai székhelyű bíróság alapszabályát, aminek a köztársasági elnök „immunitása volt az oka” – mondta az InfoRádióban Tóth Norbert nemzetközi jogász. Az NKE egyetemi docense részletesen elmagyarázta, hogyan lehetne visszafordítani az elvileg június 2-án záruló kilépési folyamatot, ha a jövendő Tisza-kormány ezt akarná.
inforadio
ARÉNA
2026.04.17. péntek, 18:00
Dobrowiecki Péter
Lengyelország-szakértő, az MCC Magyar-Német Intézet kutatási vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×