Infostart.hu
eur:
356.35
usd:
311.81
bux:
142723.42
2026. július 13. hétfő Jenő
Torlódás az M7-es autópályán Törökbálint közelében 2014. augusztus 9-én. Az autópálya Balaton felé vezető oldalán, a 15-ös kilométerszelvénynél három személyautó ütközött össze. A baleset négy sérültjét a mentők kórházba vitték. Az autópályán több kilométeres torlódás alakult ki.
Nyitókép: MTI Fotó: Lakatos Péter

"Elestek" a bevezető utak Budapest környékén

Balesetek miatt több kilométeres torlódás alakult ki az M7-es és az M3-as autópályán, valamint az M0-s autóúton hétfő reggel Budapest felé.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján azt közölte: az M7-esen Törökbálint térségében négyes karambol történt a főváros felé vezető oldalon, négy személyautó ütközött össze. A balesetben egy ember megsérült, a forgalom csak a leállósávon halad. Az Útinform azt írta, 7-8 kilométeres a torlódás, 40-45 perces az időveszteség.

Az M3-as autópályán, a Budapest felé vezető oldalon Bag térségében több baleset is történt. A sávlezárás már megszűnt, de a 9 kilométeres torlódás csak nagyon lassan enyhül. Itt is csaknem egy órát kell araszolni.

Az Útinform arról is beszámolt, hogy az M0-s autóút déli szektorában, az M1-es autópálya felé, Szigetszentmiklós és Halásztelek között két teherautó ütközött össze. Elfoglalják a külső sávot, mögöttük 8 kilométeren torlódott fel a forgalom, csaknem egy órával nő a menetidő.

Címlapról ajánljuk
Itt az orosz ellenséglista, pontszámot kaptak az országok, „előkelőbb” helyen a prágai kormány

Itt az orosz ellenséglista, pontszámot kaptak az országok, „előkelőbb” helyen a prágai kormány

Csehország ismét előrébb lépett az „Oroszországgal szemben leginkább ellenséges országok” Moszkva által vezetett listáján, miközben Prágában komoly belpolitikai vitát váltott ki egy Ukrajnának szánt, de már visszafordíthatatlan pénzügyi hozzájárulás.

Magyar Péter részletes Fidesz-forgatókönyvről írt Sulyok Tamás államfő leváltása ügyében

„Tudjuk, hogy a Fidesz kézi irányításra tért át a Sándor-palotában” – írta Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán. Az Országgyűlés hétfőn szavaz az Alaptörvény módosításáról, amely többek között kimondja a jelenlegi köztársasági elnök mandátumának megszűnését is. A kormányfő szerint Sulyok Tamásnak a Fidesz „megtiltotta az aláírást”.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×