A várhatóan negyed 12-kor keződődő tájékoztatót az InfoRádió élőben közvetíti, az Infostart pedig frissülő szöveges cikkben tudósít. Tartsanak velünk!
A várhatóan negyed 12-kor keződődő tájékoztatót az InfoRádió élőben közvetíti, az Infostart pedig frissülő szöveges cikkben tudósít. Tartsanak velünk!
Péntek reggelre bizonytalan hangulat alakult ki a tőzsdéken, miután a közel-keleti konfliktus eszkalációja egy ponton 100 dollár fölé hajtotta a Brent árfolyamát, ismét felerősítve az inflációs és kamatemelési félelmeket. A helyzetet Donald Trump új vámintézkedései is rontották, miközben a vállalati fronton sorra érkeznek a gyorsjelentések. Napközben azonban javul a hangulat, Európában részben az olajár napközbeni korrekciójának köszönhetően pozitív volt a kép, a magyar tőzsdén pedig a BUX és a Mol is történelmi csúcsra ment. Az amerikai indexeket azonban ma is lehúzzák a chipgyártók.
A terv a férfi számos követőjéből komoly kritikát váltott ki.
Regional emergency management chief Carlos Novillo says extinguishing the Spanish fires is "beyond the capacity" of fire crews.