Infostart.hu
eur:
381.68
usd:
321.89
bux:
126137
2026. január 26. hétfő Paula, Vanda

Forgalomkorlátozás Göncz Árpád temetésekor Budapesten

Temetés miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz 2015. november 6-án Budapest III. kerületében, az Óbudai temető mellett - írja a police.hu.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság értesíti a járművezetőket és az üzemeltetőket, hogy az alábbi forgalmirend-változás lép életbe a főváros területén.

Tilos megállni: 2015. november 6-án 6 órától november 6-án 17 óráig a Budapest III. kerület, Pomázi út mindkét oldalán a Bécsi út és a Keled út közötti területen

Lezárják, a közösségi közlekedés kivételével, 2015. november 6-án 12 órától november 6-án 17 óráig a Budapest III., Pomázi út a Bécsi út és az Aranyvölgyi utca között.

Címlapról ajánljuk
Skandinávia-szakértő: egy új krízis megmutatná, mennyire elégedett Donald Trump Grönland helyzetével

Skandinávia-szakértő: egy új krízis megmutatná, mennyire elégedett Donald Trump Grönland helyzetével

93 milliárd dollár kárt okozott volna az Egyesült Államoknak, ha az Európai Unió a kínaiak túlterjeszkedése ellen kitalált kereskedelmi-gazdasági korlátozásokat fordítja az USA ellen, ahogyan erre a napokban több európai vezető is célzott. Flamm László skandináv-szakértő szerint emellett az is a tárgyalóasztal mellé vihette Donald Trumpot, hogy az USA államadósságának egyik európai szereplője kiszállt a finanszírozásból, aminek komoly üzenete van.
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
Az EU meghozta a végső döntést: 2027-től tilos az orosz energiaimport, Magyarország jogi eljárással fenyeget

Az EU meghozta a végső döntést: 2027-től tilos az orosz energiaimport, Magyarország jogi eljárással fenyeget

Döntöttek az Európai Tanácsban: 2027 végétől semmilyen orosz fosszilis energiahordozó importját megtiltják az EU-tagállamoknak. Magyarország élesen ellenzi az orosz vezetékes gáz és LNG uniós importjának betiltását kimondó új REPowerEU-rendeletet, és a Tanácsban nemmel szavazott a jogszabály elfogadására. A kormány szerint a szabályozás sérti a tagállami szuverenitást, veszélyezteti az ellátásbiztonságot, és aránytalan ár- és jogi kockázatokat hárít különösen a tengerparttal nem rendelkező országokra. Budapest ezért nemcsak politikailag, hanem jogilag is vitatja a rendeletet, és fenntartja a lehetőségét annak, hogy az Európai Unió Bíróságán támadja meg.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×