Mint arról Karsay Kornél beszámolt, a helybeli férfi egy Subaru személygépkocsival túl nagy sebességgel közlekedett a belvárosban, és elvesztette uralmát a jármű felett. A sofőrt a tűzoltók szabadították ki az autóból.
Ömlik vissza a pénz az NKA kasszájába, egyre többen mondanak le a támogatásokról







