Szombaton este azért zuhant le a gödi nő, mert a siklóernyő a levegőben összeakadt, így irányíthatatlanná vált - mondta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője.
Magony Andrea főhadnagy hozzátette: a sérült nőt a mentők a kecskeméti kórházba szállították.
Ömlik vissza a pénz az NKA kasszájába, egyre többen mondanak le a támogatásokról







