2008. február 13. 16:09
Ismét ingyenes parkolási helyeket szüntetnek meg Budapesten
A tervek szerint az idén a harmadik negyedévtől fizetős lesz a parkolás az Árpád híd pesti hídfőjének környékén - jelentette be az InfoRádióban a XIII. kerület alpolgármestere. Borszéki Gyula hozzátette: a képviselőtestület döntése értelmében két és fél év alatt Újlipótváros és Angyalföld területének majdnem felében kell majd fizetni az utcán parkolásért.