2008. február 13. 07:35
Németh az orosz titkosszolgálat és Laborc kapcsolatáról
A parlament külügyi bizottságának fideszes elnöke szerint önmagában az a tény is nemzetbiztonsági kockázatot jelent, hogy a Nemzetbiztonsági Hivatal élén olyan személy áll, aki korábban hat évet töltött a KGB akadémiáján. Németh Zsolt az InfoRádió Aréna című műsorában elmondta: az orosz titkosszolgálatnak így a mai napig lehetnek információi Laborc Sándorról. Hozzátette: Magyarország szempontjából előnyös, ha kikiáltják Koszovó függetlenségét.