2008. február 14. 14:43
Figyelmeztető lövés fékezte meg a nyírmihálydi tömegverekedést
A rendőrök figyelmeztető lövése fékezett meg egy tömegverekedést Nyírmihálydiban, ahol két, régóta haragos viszonyban lévő család mintegy 25 tagja bántalmazta egymást csütörtökön - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei főkapitányság sajtóügyeletese.