Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
Nyitókép: Gary S Chapman/Getty Images

Nem áll le a föld rengése Csongrádban

Hétfőn 8.45-kor 2,9-es magnitúdójú földrengés keletkezett Csongrád térségében. És nem ez volt az utolsó.

A szombat esti, 3,6 magnitúdójú földrengést követően hétfő délelőtt is újabb utórengéseket érzékeltek Csongrád térségében - tájékoztatta a HUN-REN Földfizikai és Űrtudományi Kutatóintézet Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatóriuma az MTI-t.

Hétfőn 8.45-kor 2,9-es magnitúdójú földrengés keletkezett Csongrád térségében. A lakosság az epicentrum közelében érezhette a rengést, már érkeztek bejelentések Csongrád városából.

Ezt követően 9.14-kor újabb, 2,5-ös magnitúdójú földrengés volt a város térségében. A lakosság az epicentrum közelében érezhette a földmozgást, bejelentések ennél a rengésnél is érkeztek már Csongrádról - írták a közleményben.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×