Infostart.hu
eur:
379.26
usd:
319.11
bux:
130882.41
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Nyitókép: Unsplash.com

Nem mindennapi helyzet állt elő egy La Liga-meccsen

Az egyik kapuból levált egy darab a Celta Vigo-Osasuna találkozón, és ez félreértésre adott okot a spanyol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén.

A játékvezető két percre megszakította a játékot, amikor a vendégek kapusa, Sergio Herrera egy fémtárgyat mutatott neki. A bíró azt hitte, hogy a lelátóról dobták a pályára, a játékos viszont később tisztázta, hogy a tárgy valójában a kapu egy része volt, ami levált.

Herrera a közösségi oldalán azt írta, a kapu rögzítésére szolgáló egyik alkatrészről van szó, ami kilazult.

„Figyelmeztettem a játékvezetőt, hogy ellenőrizze, de nem panaszkodtam neki a Celta-szurkolókra, sőt kimentem hozzájuk tisztázni a helyzetet” – írta a kapus.

Sánchez Martínez játékvezető kérésére a hangosbemondón keresztül figyelmeztették a nézőket, hogy ne dobjáljanak tárgyakat a pályára, a mérkőzés csak ezt követően folytatódhatott.

Iago Aspas az eset után kilenc perccel büntetőből megszerezte a találkozó egyetlen gólját, amivel a házigazdák győztek. A Celta a kilencedik, az Osasuna a tizedik helyen áll a tabellán.

Címlapról ajánljuk

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×