Infostart.hu
eur:
383.19
usd:
327.02
bux:
0
2026. január 2. péntek Ábel
Hanga Ádám, a Real Madrid játékosa a Makkabi Tel-Aviv ellen a férfi kosárlabda Euroliga alapszakaszának 17. fordulójában játszott mérkőzésen Madridban 2023. január 6-án.
Nyitókép: MTI/EPA/EFE/Daniel González

Meghúzta a fájó határt a magyar válogatott

Hanga Ádám nem lép többet pályára a magyar kosárlabda-válogatottban.

A Nemzeti Sport szerdai tájékoztatása szerint a 35 éves játékos közölte, régóta érlelődött benne, hogy valahol meg kell húznia a határt, és reméli, hogy döntéséből profitálhat a nemzeti csapat. Hozzátette, így több szerephez juthatnak olyan játékosok, akik eddig nem kaptak elég lehetőséget.

A spanyol Joventut Badalona légiósa két Európa-bajnokságon vett részt a nemzeti csapattal, 2017-ben és 2022-ben.

A szövetség januárban tudatta, hogy Hanga nem szerepel a válogatott keretben, amely Izlandot fogadja február 20-án, Szombathelyen az Európa-bajnoki selejtezősorozat ötödik fordulójában.

Címlapról ajánljuk
A bántalmazó sokszor áldozatnak mutatja magát – ingyenes kézikönyv a szörnyű jelenségről

A bántalmazó sokszor áldozatnak mutatja magát – ingyenes kézikönyv a szörnyű jelenségről

Semmibevétel, figyelmen kívül hagyás, összezavarás, lekicsinylés, a gyermek mint eszköz használata, megfigyelés technológiai eszközökkel; számtalan formája van a bántalmazásnak, az abúzus nemcsak fizikai erőszak lehet – hívja fel a figyelmet a Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen. Az egyesület most új kiadványával a segítőknek és a bántalmazottaknak is szeretne segítséget nyújtani.

Gyilkos bengálfáklyák okozták a svájci tüzet: itt a hatóságok részletes magyarázata a tömegkatasztrófára

Feltehetőleg pezsgősüvegekre helyezett pirotechnikai eszközök boríthatták lángba újév hajnalán a délnyugat-svájci Crans-Montana síparadicsom Le Constellation nevű bárjának mennyezetét – közölte pénteken Wallis (Valois) kanton főügyésze. Legkevesebb 47 halálos áldozat van, mintegy 80 sérült állapota válságos.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×