Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia

Nyert az Internazionale, lezárta De Rossi sorozatát

Nagyot lépett az Internazionale a bajnoki cím felé az olasz Serie A-ban, miután 4-2-re megnyerte Rómában az előzetesen nehéznek ígérkező rangadót.

Az első félidőben még az edzőváltás óta, Daniele de Rossival minden bajnokiját megnyerő AS Roma állt jobban, a születésnapját is ünneplő Francesco Acerbi vezető gólja után fordítani tudott Mancini és El Shaarawy révén. Az Inter 645 nap után kapott két gólt egy bajnoki mérkőzés első félidejében.

A második játékrész azonban az Interé volt. A 49. percben Marcus Thuram kiegyenlített, majd az 56. percben Angeliño öngóljával már a fekete-kékek voltak előnyben. A hosszabbításban Bastoni állította be a végeredményt.

később:

Sassuolo-Torino FC 20.45

pénteken játszották:

Salernitana-Empoli 1-3 (0-1)

vasárnap játsszák:

Fiorentina-Frosinone 12.30

Bologna-Lecce 15.00

AC Monza-Hellas Verona 15.00

Genoa-Atalanta 18.00

AC Milan-SSC Napoli 20.45

hétfőn játsszák:

Juventus-Udinese 20.45

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről
DPK

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

Miskolcon a digitális polgári körök gyűlésének vendége volt Orbán Viktor. Az esemény leginkább kérdezz-felelek formában zajlott, a megjelentek kérdezhettek a pártelnök-miniszterelnöktől. A Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, és ha eldöntötték, akkor áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér. Kijelentette, a Benes-dekrétumok ügyét rendbe kell tenni, a joghátrányt szenvedők segítséget fognak kapni. Jelezte, a Kassa-Miskolc gyorsvasút beleilleszkedne a kormány nemzetstratégiájába. Orbán Viktor felsorolta nagy terveit is, megnevezte közülük a legnagyobbat. Tényként jelentette ki, hogy Nyugat-Európa vezetői háborúba fognak menni.

Könyörgőre fogja az operatív törzs: nincs vége a télnek, visszatér a -20 fok

A meteorológiai előrejelzések alapján szombaton a Nyugat-Dunántúlon minimális ónos esőre, míg az országban többfelé ködre kell számítani, vasárnap estétől pedig újra extrém hideg, akár -15, -20 Celsius-fok is várható, elsősorban az északkeleti országrészben – közölte az operatív törzs szombaton.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×