Infostart.hu
eur:
383.07
usd:
326.92
bux:
0
2026. január 3. szombat Benjámin, Genovéva
Leimeter Dóra (j) gólt szerez a női vízilabda Európa-bajnokság A csoportjának első fordulójában játszott Magyarország - Görögország mérkőzésen az eindhoveni Pieter van den Hoogenband uszodában 2024. január 5-én.
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt

Igen kellemetlen vereség a görögöktől női pólóban

A női vízilabda Európa-bajnokságon Görögország két góllal, 14-12-re legyőzte Magyarországot.

Az volt a magyar válogatott első mérkőzése a hollandiai Eb-n.

Gólszerzők: Jannopulu 4, Xenaki 3, Ninu, Eleftheriadu 2-2, M. Plevritu, Hidirioti, Patra 1-1, illetve Garda, Keszthelyi, Leimeter 3-3, Gurisatti, Kuna, Vályi 1-1.

A magyarok szombat este 19 órától a házigazda, világbajnok hollandok ellen folytatják.

A tornán egy olimpiai kvótát osztanak ki, a holland és a szintén vb-döntős spanyol válogatottnak már biztos a párizsi részvétele, így ezt a két csapatot leszámítva a legjobb szerez ötkarikás indulási jogot.

Címlapról ajánljuk
Erőnléti edző: veszélyes hiba túl korán sportágat választani a gyereknek

Erőnléti edző: veszélyes hiba túl korán sportágat választani a gyereknek

Minimalizálniuk kell a sérülések rizikóját, ez az elsődleges feladatunk – mondta az InfoRádióban Pozsonyi Zsolt erőnléti edző, aki a SportFórum Hungary konferencián arról is beszélt, fokozott sérülésveszéllyel járó nagy hiba, hogy korai a kiválasztás, vagyis túl korán döntik el, hogy egy gyerek melyik sportágat űzze.

Gyilkos bengálfáklyák okozták a svájci tüzet: itt a hatóságok részletes magyarázata a tömegkatasztrófára

Feltehetőleg pezsgősüvegekre helyezett pirotechnikai eszközök boríthatták lángba újév hajnalán a délnyugat-svájci Crans-Montana síparadicsom Le Constellation nevű bárjának mennyezetét – közölte pénteken Wallis (Valois) kanton főügyésze. Legkevesebb 47 halálos áldozat van, mintegy 80 sérült állapota válságos.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×