Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós

Nyert a Puskás Akadémia, továbbra sem megy a Mezőkövesdnek

A Puskás Akadémia 2-0-ra legyőzte a vendég Mezőkövesdet a labdarúgó OTP Bank Liga 8. fordulójának szombati játéknapján.

A felcsúti együttes két nyeretlenül megvívott bajnoki után diadalmaskodott újra, míg a kövesdieknek ez volt sorozatban a hatodik élvonalbeli meccsük, amelyen nem tudtak nyerni.

Kiegyenlített játékot és nagy küzdelmet hozott az első félidő, melynek során a hazaiak négy próbálkozásból csupán egyszer találták el a vendégek kapuját, abból viszont gólt is szereztek, és a szünetre előnnyel vonulhattak. A Mezőkövesd hajszálnyival többet birtokolta a labdát, eggyel több kapura lövése is volt, de betalálnia nem sikerült.

A folytatásban meddő mezőnyfölényre tett szert a kövesdi együttes, a Puskás Akadémia ugyanis rendre megakadályozta, hogy igazán veszélyes akciókat vezessen az ellenfél. Támadásban rákapcsoltak a hazaiak, többet veszélyeztettek, és a félidő feléhez közelítve megduplázták előnyüket.

A Mezőkövesd egyszer-egyszer még eljutott kapura lövésig, de végül a szépítő gól sem jött össze neki, és pont nélkül távozott Felcsútról.

OTP Bank Liga, 8. forduló:

Puskás Akadémia-Mezőkövesd Zsóry FC 2-0 (1-0)

Felcsút, 822 néző, v: Pintér

Gólszerzők: Favorov (19.), Baluta (63.)

Címlapról ajánljuk

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 6. 10:51
×
×
×
×