Infostart.hu
eur:
359.4
usd:
314.52
bux:
142161.3
2026. július 15. szerda Henrik, Roland
A győri Stine Bredal Oftedal (j) és Alicia Stolle, a Ferencváros játékosa (k) a női kézilabda NB I Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria mérkőzésén a győri Audi Arénában 2021. február 3-án.
Nyitókép: MTI/Krizsán Csaba

Már az MK-elődöntőben összecsap a két favorit

A női kézilabdázók Magyar Kupa-négyesdöntőjét május közepén Veszprémben rendezik, arról még nem határoztak, hány néző mehet be.

A címvédő Győri Audi ETO KC a Ferencvárossal találkozik a női kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében, a másik ágon a Debrecen ellenfele a Kisvárda lesz.

A pénteki, budapesti sorsoláson elhangzott, hogy a négyes döntőt Veszprémben rendezik május 15–16-án. A maximális nézőszámot a járványügyi szabályok betartása mellett, a csapatok biztonságának figyelembe vételével fogja meghatározni a magyar szövetség.

Címlapról ajánljuk
Jó az idei dinnyetermés, de baj lehet az árakból

Jó az idei dinnyetermés, de baj lehet az árakból

A dinnyeforgalmazás nehézségei miatt tárgyalásokba kezdenek a termelők, miután elhalasztották a szerdára tervezett tiltakozó megmozdulásokat – mondta Göcző Mátyás, a Magyar Dinnyetermelők Egyesületének elnöke az InfoRádióban, hozzátéve: két áruházlánc is olyan akciót hirdetett meg, ami nagyon alacsony, miközben a termelőktől már önköltségi ár alatt veszik át a dinnyét.

Vitézy Dávid az InfoRádiónak: KRESZ-kérdőiv jön, új közlekedési fejlesztésekről is dönt a kormány

A helyreállítási alapból Magyarországra érkező uniós források egy részét járműbeszerzésekre fordítja a kormány, és hamarosan döntés születhet új közlekedési fejlesztésekről is – mondta az InfoRádióban a közlekedési és beruházási miniszter a magyar vasút 180 éves fennállása tiszteletére szervezett budapesti ünnepség után. Vitézy Dávid hozzátette: a kohéziós források felhasználásáról is tárgyal szerdai ülésén a kabinet. A KRESZ-t két lépcsőben alakítják át.
inforadio
ARÉNA
2026.07.15. szerda, 18:00
Németh Zsolt
az Országgyűlés külügyi bizottságának fideszes alelnöke
Távozott az egész ukrán kormány, külföldi hajót ért orosz találat – Ukrajnai háborús híreink szerdán

Távozott az egész ukrán kormány, külföldi hajót ért orosz találat – Ukrajnai háborús híreink szerdán

Kedden az ukrán parlament megszavazta Julija Szviridenko miniszterelnök és teljes kormánya menesztését. Amíg nincs új kormányfő, feladatait Denisz Smihal eddigi miniszterelnök-helyettes, korábbi miniszterelnök látja el. A kormány teljes átalakítását Volodimir Zelenszkij kezdeményezte, de a leendő kormányfő személyét továbbra sem nevezte meg. Oleh Kiper odesszai kormányzó szerint kedden már az egymást követő második nap ért orosz találat külföldi hajót a Fekete-tengeren. Ezúttal egy Marsall-szigeteki zászló alatt közlekedő hajóra csaptak le az orosz drónok, két ember életét vesztette. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai háború eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×