Infostart.hu
eur:
379.14
usd:
323.21
bux:
125680.22
2026. március 2. hétfő Lujza
Nyitókép: Facebook

Emberfeletti teljesítmény Szőnyi Ferenctől: 5 IronMan 87 óra alatt

A harmadik helyen végzett egy ausztriai versenyen.

86 óra 31 perc 43 másodperc alatt ért célba egy ausztriai 5IM-es versenyen, a viadal honlapján folyamatosan frissülő eredmények szerint harmadikként.

Az 5IM azt jelenti, hogy a komáromi sportember egy IronMan versenytáv ötszörösét teljesítette ennyi idő alatt, vagyis a RaceMachine becenevű triatlonista 19 km-t úszott, 900 km-t kerékpározott, majd 210 km-t futott kevesebb mint négy nap alatt.

Szőnyi Ferenc sokáig haladt az élen, de a befutót követően csak egy röpke diadaljelentésre futotta tőle, minden egyéb részlet és kommentár nélkül.

Címlapról ajánljuk
Kis-Benedek József: lángba borulhat az egész Közel-Kelet az iráni háború miatt
aréna

Kis-Benedek József: lángba borulhat az egész Közel-Kelet az iráni háború miatt

Ha Irán túl hevesen támadja az amerikai erőket és az arab országokat a Közel-Keleten, az egész régió lángba borulhat – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Kis-Benedek József biztonságpolitikai szakértő, aki szerint Irán az Öböl-menti országok elleni dróntámadásokkal és a Hormuzi-szoros lezárásával, a kőolajkereskedelem akadályozásával is feldühítette szomszédait.

Orbán Viktor: műholdfelvételeink vannak arról, hogy működőképes a Barátság kőolajvezeték

Műholdfelvételek bizonyítják, hogy a Barátság kőolajvezeték újraindításának technikai akadálya nincs. Felszólítom Zelenszkij elnököt, hogy azonnal indítsa újra az olajszállításokat – írta Orbán VIktor miniszterelnök hétfő délelőtt egy videó kíséretében, amely a Facebookon látott napvilágot.
inforadio
ARÉNA
2026.03.02. hétfő, 18:00
Hortay Olivér
közgazdász, a Századvég Konjunktúrakutató Zrt. Energia- és Klímapolitikai üzletág vezetője
Belépett a háborúba Irán szövetségese, három vadászgépet elvesztett Amerika, Izrael szárazföldi inváziót kezdhet  - Percről percre tudósításunk az iráni háborúról

Belépett a háborúba Irán szövetségese, három vadászgépet elvesztett Amerika, Izrael szárazföldi inváziót kezdhet - Percről percre tudósításunk az iráni háborúról

Éjjel támadást indított Izrael ellen a libanoni Hezbollah, az izraeli haderő elsöprő ellencsapással válaszolt, Bejrútot is lebombázták - Jeruzsálem most szárazföldi inváziót mérlegel. Reggel Ali Laridzsáni iráni vezető bejelentette: Teherán nem fog tárgyalni az Egyesült Államokkal. Az USA veszteségeket szenvedett a háborúban: három amerikai katona meghalt, ma reggel baráti tűz miatt lezuhant három amerikai vadászgép Kuvait területén. Közben Izrael és az öbölmenti olajállamok nagyvárosai intenzív támadás alatt állnak, a szövetségesek pedig Teherán térségét bombázzák. Irán megtámadta az EU-tagállam Cipruson található brit katonai bázist is, immáron 13 ország területére terjednek ki a harcok. Teherán a nap folyamán bejelentette: az ellenséges légierő lebombázta a natanzi atomkomplexumot. Cikkünk folyamatosan frissül az iráni háború hétfői eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×