Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 12. hétfő Ernő
Gelsenkirchen, 2018. március 3.Dárdai Pál, a Hertha BSC vezetőedzője csapatának a Schalke ellen a német első osztályú labdarúgó-bajnokságban játszott mérkőzésén Gelsenkirchenben 2018. március 3-án. (MTI/EPA/Friedemann Vogel)
Nyitókép: MTI/EPA/Friedemann Vogel

Dárdai Pál kifakadt

Nem értett egyet a játékvezetői döntéssel a Hertha BSC labdarúgó-csapatának vezetőedzője a Wolfsburg elleni 2-2-es meccsen.

„Elégedettek vagyunk az egy ponttal. Jó mérkőzést játszott a két csapat, jó hangulatban utazhatunk haza. Az egyetlen fájó dolog, hogy nem tudtuk megnyerni a mérkőzést, hiába álltunk közel hozzá” – fogalmazott Dárdai Pál az nso.hu cikke szerint.

„Viszont meg kell jegyeznem, hogy nekem is van bírói engedélyem, és szerintem nem volt szabálytalan a tizenegyest megelőző eset” – mondta a magyar edző, aki úgy látta, hogy játékosa a labdát figyelte, míg a Wolfsburg focistája nem. A hazai csapat a 87. percben egyenlített a büntetőből.

A Hertha három forduló után 7 ponttal áll.

Címlapról ajánljuk
Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

A mesterséges intelligencia immár az amerikai politika hagyományos rendszerét is felforgathatja. Egy washingtoni központú nonprofit szervezet szerint az AI lehet a kulcs ahhoz, hogy – több évtized után – független jelöltek újra bejussanak az Egyesült Államok Képviselőházába,és ezzel alapjaiban változtassák meg a törvényhozás erőviszonyait.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×