INFORÁDIÓ 
2018. június 20. szerda
Rafael

Egy hónap a futball körül - a vb teljes menetrendje

Infostart
Június 14-én kezdődik a labdarúgó-világbajnokság Oroszországban. Több mint egy hónap és 64 mérkőzés után derül ki, hogy ki emelheti magasba a vb-trófeát.

június 20., szerda:

B csoport: Portugália-Marokkó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 14.00

A csoport: Uruguay - Szaúd-Arábia, Rosztov 17.00

B csoport: Irán-Spanyolország, Kazany 20.00

június 21., csütörtök:

C csoport: Franciaország-Peru, Jekatyerinburg 14.00

C csoport: Dánia-Ausztrália, Szamara 17.00

D csoport: Argentína-Horvátország, Nyizsnyij Novgorod 20.00

június 22., péntek:

E csoport: Brazília-Costa Rica, Szentpétervár 14.00

D csoport: Nigéria-Izland, Volgográd 17.00

E csoport: Szerbia-Svájc, Kalinyingrád 20.00

június 23., szombat:

G csoport: Belgium-Tunézia, Moszkva (Szpartak Stadion) 14.00

F csoport: Németország-Svédország, Szocsi 17.00

F csoport: Koreai Köztársaság-Mexikó, Rosztov 20.00

június 24., vasárnap:

G csoport: Anglia-Panama, Nyizsnyij Novgorod 14.00

H csoport: Japán-Szenegál, Jekatyerinburg 17.00

H csoport: Lengyelország-Kolumbia, Kazany 20.00

június 25., hétfő:

A csoport: Uruguay-Oroszország, Szamara 16.00

A csoport: Szaúd-Arábia - Egyiptom, Volgográd 16.00

B csoport: Spanyolország-Marokkó, Kalinyingrád 20.00

B csoport: Irán-Portugália, Szaranszk 20.00

június 26., kedd:

C csoport: Dánia-Franciaország, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00

C csoport: Ausztrália-Peru, Szocsi 16.00

D csoport: Izland-Horvátország, Rosztov 20.00

D csoport: Nigéria-Argentína, Szentpétervár 20.00

június 27., szerda:

F csoport: Mexikó-Svédország, Jekatyerinburg 16.00

F csoport: Koreai Köztársaság-Németország, Kazany 16.00

E csoport: Szerbia-Brazília, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00

E csoport: Svájc-Costa Rica, Nyizsnyij Novgorod 20.00

június 28., csütörtök:

H csoport: Szenegál-Kolumbia, Szamara 16.00

H csoport: Japán-Lengyelország, Volgográd 16.00

G csoport: Anglia-Belgium, Kalinyingrád 20.00

G csoport: Panama-Tunézia, Szaranszk 20.00

Nyolcaddöntő

június 30., szombat:

C1-D2, Kazany 16.00

A1-B2, Szocsi 20.00

július 1., vasárnap:

B1-A2, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00

D1-C2, Nyizsnyij Novgorod 20.00

július 2., hétfő:

E1-F2, Szamara 16.00

G1-H2, Rosztov 20.00

július 3., kedd.:

F1-E2, Szentpétervár 16.00

H1-G2, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00

Negyeddöntő

július 6., péntek:

A1/B2 - C1/D2, Nyizsnyij Novgorod 16.00 (1.)

E1/F2 - G1/H2, Kazany 20.00 (2.)

július 7., szombat:

F1/E2 - H1/G2, Szamara 16.00 (3.)

B1/A2 - D1/C2, Szocsi 20.00 (4.)

Elődöntő

július 10., kedd:

1. negyeddöntő győztese - 2. negyeddöntő győztese, Szentpétervár 20.00

július 11., szerda:

4. negyeddöntő győztese - 3. negyeddöntő győztese, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 20.00

A 3. helyért

július 14., szombat:

az elődöntő vesztesei, Szentpétervár 16.00

Döntő

július 15., vasárnap:

az elődöntő győztesei, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00

Kezdőlap Sport Egy hónap a futball körül - a vb teljes menetrendje

A címlapról ajánljuk