367.78
65939.26
2024. április 23. kedd Béla

Drámai körülmények között jutott tovább a Real Madrid

A Juventus csodát tett a Real Madrid ellen a Bernabéuban, ledolgozta a hátrányát, de a spanyolok a 93. percben büntetőt kaptak. Cristiano Ronaldo belőtte, s így a címvédő maradt versenyben. A Bayern München hazai döntetlennel jutott tovább.

2018.04.11. 22:46

Real Madrid–Juventus 1-3, Bayern München–Sevilla 0-0

Vége mindkét mérkőzésnek, a Real Madrid 4-3-as, a Bayern 2-1-es összesítéssel jutott tovább.

2018.04.11. 22:43

Real Madrid–Juventus 1-3

A 93. percben Lucas Vázquezt Benatia hátulról fellökte az öt és felesen. Az angol játékvezető tizenegyest ítélt. Utána kiállította a tiltakozó Gianluigi Buffont. A kapus helyére a cserekapus, Szczesny állt, aki nem tudta kivédeni a tizenegyest. Összesítésben Real Madrid–Juventus 4-3.

2018.04.11. 22:27

Real Madrid–Juventus 0-3

Csak kevés eufémia van a megállapításban: a Real Madrid legveszlyesebb helyzete volt, Chiellini a saját kpuja fölé fejelte a labdát. Egy arasznyival.

2018.04.11. 22:24

Isco, majd Varane is veszélyeztetett, előbinél Buffon védett, utóbbi lövése nem találta el a kaput.

2018.04.11. 22:21

Khedira került helyzetbe, Vallejo éppen csak bele tudott lépni a labda útjába.

Zidane kihasználta a harmadik cserelehetőséget, Mateo Kovacic váltotta honfitársát, Luka Modricot.

2018.04.11. 22:06

Ledolgozta a hátrányát a Juventus! Keylor Navas kiejtett egy labdát, Blaise Matuidi köszönte, s belőtte az üres kapuba. Ha mindkét csapat szerezne még egy-egy gólt, már a Juventus jutna tovább. Összesítésben: Real Madrid–Juventus 3-3).

2018.04.11. 22:05

Real Madrid–Juventus 0-2

Hasonló jelenet a másik oldalon, Gonzalo Higuaín is lőtt (kicsit messzebbről), Keylor Navas is hárított.

2018.04.11. 22:03

Az 57. percben Ronaldo kapáslövését Buffon vetődve védte.

2018.04.11. 21:51

Zinedine Zidane a szünetben kettős cserével próbálta meg kicsit felrázni a csapatot, Casemiro és Bale lement, Lucas Vázquez és Marco Asensio beállt. Allegrinek nem volt oka a változtatásra.

2018.04.11. 21:34

Kroos szabadrúgása után Varane a lécre csúsztatta a labdát.

2018.04.11. 21:24

Szinte a semmiből szerzett újabb gólt a Juventus, Lichtsteiner beadását Mario Mandzukic bólintotta a kapuba. Összesítésben: Real Madrid–Juventus 3-2.

2018.04.11. 21:21

Real Madrid–Juventus 0-1

Ronaldo labdájával isco helyzetbe került, Buffon nagyot védett.

2018.04.11. 21:19

Bayern München–Sevilla 0-0

A spanyolok többet birtokolják a labdát, s több párharcot is nyernek meg, mint a Bayern. De nem tudtak faragni a hátrányból.

2018.04.11. 21:03

Kényszerű csere a Juvéban, De Sciglio helyére Lichtsteiner állt be.

A Bayern uralja a játékot, a Sevilla játékosai már két sárga laot összeszedtek.

2018.04.11. 21:00

Isco lesgólt lőtt.

2018.04.11. 20:57

Gonzalo Higuaín helyzete után magához tért a Real Madrid. Gareth Bale helyzetbe került, Buffon védett, majd a walesi sarkalása (!) az oldalhálóban kötött ki.

2018.04.11. 20:51

Úgy kezdődött a mérkőzés, mint Torinóban, gyorsan előnybe került a vendégcsapat. Khedira löbbölése után a hosszú oldalon üresen érkező Mario Mandzukic küldte a kapuba a labdát. Összesítésben: Real Madrid–Juventus 3-1.

2018.04.11. 20:49

Real Madrid–Juventus 0-0

A madridi összeállítások. Real Madrid: Navas – Carvajal, Vallejo, Varane, Marcelo – Casemiro, Kroos, Modric, Isco – Bale, Ronaldo. Juventus: Buffon – De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro – Khedira, Pjanic, Matuidi – Douglas Costa, Higuain, Mandzukic.

2018.04.11. 20:47

A Bayern München kezdő tizenegye: Ulreich – Kimmich, Boateng, Hummels, Rafinha – Robben, Javi Martinez, James – Ribéry, Müller – Lewandowski. A Sevilláé: Soria – Jesus Navas, Mercado, Lenglet, Escudero – Banega, N'Zonzi, Correa, Vazquez – Sarabia, Ben Yedder.

2024.04.24. szerda, 18:00