393.8
367.6
0

Az Atlético Madrid és a Barcelona továbbjutott, a nap bravúrja az Arsenalé a BL-ben

A továbbra is százszázalékos Atlético Madrid továbbjutott a 4. fordulóban a tavaszi folytatásba. Simán nyert az ugyancsak már továbbjutott Barcelona és a Chelsea, hátrányból nyert a Napoli, de a nap bravúrja a Dortmundban győzni tudó Arsenalé.

Szalai Ádám a Schalke kezdőcsapatában kapott helyett a szerdai BL-nap egyik angol-német rangadóján, a Chelsea ellen. A Zenit-Porto találkozó 1-1-re végződött, hét mérkőzés zajlik.

Kevesen gondolták volna, hogy az este első gólját a napoli kapja majd. pedig így történt, Abedi Pelé fia, Abdré Ayew vezetéshez juttatta az OM-et. Napoli-Olympique Marseille 0-1.
Az egyik legbiztosabb "egyesnek" előzetesen is a madridi meccs tűnt. Az Atlético máris vezet, Miranda találatával. Atlético Madrid-Austria 1-0
Még egy meglepetés: a bukaresti Steaua olasz játékosa, Federico Piovaccari bevette a Basel hálóját. FC Basel-Steaua 0-1.
Óriási fordulat a félidő közepén Nápolyban. Előbb Gökhan Inler, majd Gonzalo Higuain szerzett gólt, máris az olaszok vezetnek. Napoli-Olympique Marseille 2-1
Az Atlético igazolja a papírformát, Raúl Garcia is feliratkozott a nap gólszerzői közé. Atlético Madrid-Austria 2-0.
Vezetést szerzett a Chelsea, a nagy öreg, Samuel Eto'o a gólszerző. Chelsea-Schalke 1-0.
Bő félórán keresztül bírta a Milan védelme a Camp Nouban, aztán átszakadt a gát. Lionel Messi tizenegyesből szerzett vezetést a katalánoknak. Barcelona-AC Milan 1-0
A Barcelona döntésre akarja vinni a mérkőzést, Sergio Busquets már csapata másik gólját is megszerezte. Barcelona-AC Milan 2-0
Az első félidő vége előtt az Atlético újabb gólt szerzett, szinte biztos, hogy a nap végére továbbjutó lesz. Filipe Luis a gólszerző. Atlético Madrid-Austria 3-0
Szépített a Milan a Camp Nouban, Gerard Piquéről a saját kapujába került a labda. Barcelona-AC Milan 2-1
A második félidő első góljával Amszterdamban is megtört a jég: Lasse Schöne a gólszerző. AFC Ajax-Celtic 1-0.
Már kétgólos hátrányban van Szalai Ádám csapata. Egy kontra végén samuel Eto"o megszerezte a második találatát. Chelsea-Schalke 2-0.
Még mindig gól nélkül áll az Arsenal és a Dortmund mérkőzése Németországban. A sárga-feketék a második félidőben sokkal aktívabbak, de eddig csak egy lesgólig jutottak.
Nem sokat kell támadni, de hatékonyan. Az Arsenal a játék képe alapján váratlanul vezetést szerzett, Aaron Ramsey a gólszerző. Dotmund-Arsenal 0-1
Bonyolódik a helyzet a csoportban, az OM Florian Thauvin révén kiegyenlített Nápolyban. Sem a Napoli, sem a Dortmund nem vezet egyelőre. Napoli-Olympique Marseille 2-2
Ezért vette meg a Napoli Gonzalo Higuaint. Az argentin mai második góljával ismét vezetéshez juttatta az égszínkékeket. Napoli-Olympique Marseille 3-2.
Madridban néhány perccel azt követően, hogy kihagyott egy tizenegyest, Diego Costa megszerezte az Atléti negyedik gólját. Atlético Madrid-Austria 4-0
A Schalke lassan kiütéses vereséget szenved. Demba Ba szerezte a londoni Kékek harmadik gólját. Chelsea-Schalke 3-0.
Lionel Messi eldöntötte a barcelonai mérkőzést a második góljával. Barcelona-AC Milan 3-1
A Basel Giovanni Sio góljával a 90. percben megmentett egy pontot. Basel-Steaua 1-1

A csoport állása: 1. Barcelona 10, 2. Milan 5, 3. Ajax 4, 4. Celtic 3

Elemző: az ellenzék erőre kapott, és kezdi elhinni, hogy nem legyőzhetetlen Erdogan

Recep Tayyip Erdogan pártjának veresége a helyhatósági választásokon elsősorban a rossz török gazdasági helyzet következménye – mondta az InfoRádióban a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukács Intézetének tudományos munkatársa. Pénzváltó Nikolett arról is beszélt, hogy az ellenzék jelentős visszaigazolást kapott arra, hogy lehet esélye a győzelemre a következő államfőválasztáson.