Infostart.hu
eur:
382.32
usd:
324.35
bux:
125061.81
2026. január 23. péntek Rajmund, Zelma

Magyarország-Hollandia: Gera és Priskin a kezdőcsapatban

A pénteken, Andorrában megsérült csapatkapitány, Gera Zoltán kezdőként kap lehetőséget a magyar labdarúgó-válogatottban a Puskás Ferenc Stadionban 20:30 órakor kezdődő, hollandok elleni világbajnoki selejtezőn.

Gera 75. alkalommal ölti magára a címeres mezt.

Az egyetlen csatár ezúttal Priskin Tamás lesz Egervári Sándor szövetségi kapitány együttesében, amelyben nem léphet pályára Laczkó Zsolt, mivel bevizesedett a térde.

A hollandok kezdő tizenegyében ott van Wesley Sneijder, az Internazionale karmestere és Robin van Persie, a Manchester United gólvágója is. Arjen Robben, a Bajnokok Ligája-döntős Bayern München villámgyors szélsője ugyanakkor a bemelegítésnél megsérült, így helyét Jermaine Lens vette át.

A kezdőcsapatok:

Magyarország:
-------------
Bogdán Ádám - Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Varga József - Korcsmár Zsolt, Elek Ákos - Koman Vladimir, Gera Zoltán, Dzsudzsák Balázs - Priskin Tamás

Hollandia:
----------
Martin Stekelenburg - Ricardo van Rhijn, Ron Vlaar, Bruno Martins Indi, Jetro Willems - Jordy Clasie, Wesley Sneijder, Kevin Strootman - Luciano Narsingh, Robin van Persie, Jermaine Lens

Címlapról ajánljuk
Palkovics László üzent azoknak, akik temetnék az autóipart

Palkovics László üzent azoknak, akik temetnék az autóipart

A vevők eltolták vásárlási szándékaikat, amit megérez az autóipar, de ez az időszak arra jó volt, hogy letisztultak a technológiai kérdések – erről beszélt az Inforádió Aréna című műsorában Palkovics László mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos.

Fordulat Németországban az elektromos autóknál

Bár a múlt év végén Brüsszelben ideiglenes csatát nyertek a benzines és a dízel meghajtású autók 2035-től való tiltásának ellenzői, szakértők szerint nem fér kétség ahhoz, hogy az elektromos járműveké a jövő. A német autóipar jövőjét és a klímavédelmet szem előtt tartva a berlini kormány most az új elektromos autók vásárlásának támogatására jelentős összeget irányzott elő.
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×