Infostart.hu
eur:
353.85
usd:
310.75
bux:
139790.13
2026. június 29. hétfő Péter, Pál

A brazilok vinnék Ronaldót

A brazil Flamengo labdarúgócsapata szeretné leigazolni Ronaldót, az AC Milan aranylabdás támadóját.

"Megtettük a hivatalos ajánlatunkat a milánóiaknak, már a játékossal is tárgyalunk" - nyilatkozta a La Gazzetta dello Sportnak Kleber Leite, a Flamengo alelnöke.

A milánói klub később hivatalos közleményben cáfolta a hírt: "Az AC Milan senkivel nem tárgyal Ronaldo kapcsán" - áll az olaszok honlapján.

A 31 éves játékos hosszú ideje sérüléssel bajlódik, ebben a szezonban mindössze egyetlen találkozót játszott a Bajnokok Ligája-győztes lombardiai csapatban.

Címlapról ajánljuk
Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Kínát sokáig a világ gyáraként emlegettük, ám mára az ország sokkal több lett. A világ leghosszabb hídja, a legnagyobb nagysebességű vasúthálózata, a napelemgyártás origója, melyben ma már több mint kétmillió ipari robot dolgozik és van kvantumműholdja is jól mutatja, hogy Kína ma már nemcsak termel, hanem irányt is mutat.

Csoda, ha nem tűnik el a Velencei-tó a nyár végére, döbbenetes fotók érkeztek

Történelmi mélypontra süllyedt a Velencei-tó vízállása: az agárdi mérőállomáson mindössze 47 centiméteres vízszintet rögzítettek, ami jelentősen elmarad az ideálisnak tekintett 130 centimétertől.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×