2026. március 9. 14:26
Dél-Korea három évtized után először vezet be üzemanyag-árstopot
Dél-Korea több mint három évtized után először fagyasztotta be az üzemanyagárakat, ugyanis az árak meredeken emelkedni kezdtek a közel-keleti konfliktus kiélesedése után.