Infostart.hu
eur:
379.26
usd:
319.39
bux:
126964.02
2026. február 14. szombat Bálint, Valentin
A koronavírus-járvány terjedése miatt védőruhát viselő egészségügyi alkalmazottak dolgoznak a madridi Ifema kongresszusi központban kialakított ideiglenes sürgősségi kórházban 2020. március 22-én. Pedro Sánchez kormányfő bejelentette az eredetileg jövő hétvégéig tartó szükségállapot meghosszabbítását újabb két héttel. Spanyolországban több mint 3500 újabb koronavírus-fertőzést igazoltak az elmúlt huszonnégy órában, ezzel az eddig kiszűrt betegek száma meghaladta a 28500 főt.
Nyitókép: MTI/EPA-EFE/Madridi regionális kormány

Eddig nem látott drámai hírek Spanyolországból

Jelentősen nőtt az áldozatok száma.

Spanyolországban közzétették az elmúlt 24 óra adatait. 832-en vesztették életüket, ez a legmagasabb napi adat a koronavírus-járvány kitörése óta. Az áldozatok száma 5694-re nőtt.

Egy nap alatt 8189-en fertőzödtek meg, így már 72 248-an betegek.

4575-en szorulnak intenzív kórházi kezelésre. A gyógyultak száma 12 285 - közölte az El País napilap.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor az évértékelőn: 2026 a győzelem éve lesz

A huszonnyolcadik évértékelő beszédét tartotta Orbán Viktor miniszterelnök a Várkert Bazárban. A miniszterelnök szerint „a Brüsszel–nagytőke–Tisza koalíció” háborúba akarja vinni az országot, hogy elvegyék az emberek pénzét. Amíg nemzeti kormány van, nem, nem és nem: nem küldünk fegyvereket, nem küldünk pénzt, és nem vihetik el a fiataljainkat a háborúba – mondta Orbán Viktor, aki szerint a 2026-os a győzelem éve lesz: a családoké, a fiataloké, Magyarországé és a Fidesz–KDNP-é.
inforadio
ARÉNA
2026.02.16. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×