"Úgy döntöttünk, hogy megtiltjuk a nőknek a motorra ülést, megőrizve így társadalmunk stabilitását és hagyományait" - jelentette be csütörtökön a Hamász-kormányzat belügyminisztériuma.
Az övezetben eddig sem vezethettek kétkerekű járműveket a nők, de utasként felülhettek rájuk.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív






