A támadás a város al-Dzsazíra negyedében történt, az áldozatok között négy rendőr van. Korábban Bagdad Szadrváros nevű síita negyedében egy ember meghalt, hárman megsebesültek, amikor felrobbant egy gépjárműbe rejtett pokolgép.
Ömlik vissza a pénz az NKA kasszájába, egyre többen mondanak le a támogatásokról







