Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus

Átállt az MKB

Az előzetes terveknek mindenben megfelelően, június 29. és július 5. között megtörtént az MKB Bank teljes körű digitális átállása - közölte a pénzintézet csütörtökön.

Az MKB Bank új digitális alaprendszeréhez kapcsolódó szolgáltatások a következő időszakban lépcsőzetesen épülnek be a pénzintézet napi, operatív működésébe, ezért valószínűsíthető, hogy

az ügyfélérdeklődés növekedése miatt a bank kommunikációs csatornái a következő napokban, időlegesen, a megszokottnál nehezebben lesznek használhatók

- közölte a bank.

Hetényi Márk, az MKB vezérigazgató-helyettese a június 25-én tartott sajtóbeszélgetésen azt mondta, hogy az átállás hosszú távon számos előnnyel jár majd mind a bank, mind az ügyfelei, partnerei, így a vállalatok és a fintech cégek számára is.

A projektet 2 és fél évvel ezelőtt kezdték, az új rendszert több ezer teszttel vizsgálták.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×